Sisters A

sisters A. CHOCOLATE
123,00
Унікальний шоколад від двох сестр з Луцька. Для створення свого шоколаду дівчата обрали технологію Bean-to-bar («від боба до плитки») – виготовлення шоколаду з особливих ароматичних какао-бобів f i n o d e a r o m a (фіно де арома). Це відповідальність за весь ланцюг виробництва: від вибору какао, його обсмажування до запаковування плитки.

Міжнародна Асоціація Какао (ICCO) виокремлює какао-боби fino de aroma в окрему категорію з винятковим смаком і ароматом. На частку fino de aroma доводиться лише 8% світового виробництва какао-бобів. Генетика, клімат, тип ґрунту, місцевість, метод ферментації – усе це визначає майбутній смак шоколаду.

Для розкриття смакового профілю дівчата обсмажують какао-боби за особливою технологією при низьких температурах, після чого вони перетираються в меланжері на кам’яних жорнах упродовж 48-72 год.

Шоколад містить мінімум компонентів: боби какао, какао-масло й зовсім трішки кокосового цукру. Деякі плитки містять горіхи й фрукти. Дівчата обрали для підсолоджування саме кокосовий цукор, оскільки він має низький глікемічний індекс (35) й надає шоколаду особливого смаку. Якісна сировина, простий склад, чесність – їх головні принципи у роботі.


Характеристики

Характеристики

Більше продуктів
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Payment method