Борошно

Екород
47,00
Органічне кукурудзяне борошно - екологічно чистий продукт, виготовлений із зерен натуральної кукурудзи без ГМО. Культура вирощується за європейськими органічними стандартами та містить безліч корисних речовин. Сучасні технології виробництва дозволили зберегти їх в борошні та забезпечити йому високу якість. Щоб отримати органічне маркування «Євролист», ми пройшли суворий процес європейської сертифікації.

Кукурудзяне борошно чудово підходить усім, хто дотримується дієтичного харчування. Це один з небагатьох низькоалергенних продуктів, який вважається безпечним для вживання при целіакії. Адже білок кукурудзи не містить глютен і легко засвоюється організмом.
Борошно зберігає сонячний жовтий колір кукурудзи та має легкий горіховий аромат. Оцінити його особливий смак можна, спробувавши такі страви, як малай - відомий пиріг молдавської кухні, мчаді - традиційні грузинські коржі, начос - улюблена мексиканська закуска. Також воно часто зустрічається в традиційних рецептах кондитерських і хлібобулочних виробів як "секретний інгредієнт" .

Характеристики

Характеристики

Калорійність на 100г: 330 кКал

Поживна цінність на 100г: Білки-7,2 г, Жири-1,5 г , Вуглеводи - 70,9 г

Weight: 750g

Більше продуктів
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Payment method